Konkurs " Narysuj mi Europę"

W dniu 11.12.2017r. w SP nr 6 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu pt.: „Narysuj mi Europę” pod patronatem Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct w Przemyślu. Konkurs kierowany był do uczniów klas II-III SP, jego celem było upowszechnianie wiedzy na temat krajów należących do Unii. Spośród licznych pięknych prac wykonanych rożnymi technikami plastycznymi, dzieła  wykonane przez naszych uczniów pod kierunkiem pani A.Hano zostały szczególnie zauważone, docenione i nagrodzone.

Nagrodę specjalną   otrzymała  Martyna Kopeć z klasy IIIc,

I miejsce  Antonina Blecharczyk  z klasy IIIc,

II miejsce  Małgorzata Sosnowska  z klasy IIId,

III miejsce  Milena Kozłowska  z klasy IIIc,

wyróżnienie  Magdalena Sosnowska  z klasy IIId.

Wszyscy otrzymali nagrody nawiązujące do zagadnień związanych z krajami UE oraz książki do poczytania na co dzień.

 

Tekst zredagowała Anna Hano