Konkurs recytatorski

W dniu 14 marca 2019 w czytelni naszej szkoły odbyły się eliminacje do Konkursu Recytatorskiego im. Urszuli Kozłowskiej „Tęczowe rymy” organizowanym przez Przemyską Bibliotekę Publiczną. Jury w składzie Halina Baran, Anna Hano i Joanna Demko wytypowało 5 osób na kolejny etap konkursu. Szczegółowy werdykt przedstawiał się następująco:  I miejsce Gizela Langenfeld- Ryniak (2a),

II miejsce Jakub Michalik (1a),

III miejsce Zuzanna Soból (2b), wyróżnienia- Weronika Kowalska i Szymon Bajorski (1c).

Na kolejnym etapie rywalizacji w dniu 21 marca 2019 r. konkurencja była bardzo duża, bo wiersze pięknie recytowało czterdzieścioro czworo dzieciaków podzielonych na dwie grupy. Dwuosobowa komisja przyznała 10 nagród i 10 wyróżnień. Miło nam poinformować, że wszyscy uczniowie z naszej szkoły otrzymali wyróżnienia. Serdecznie im gratulujemy.

Tekst KWT