"Kto Ty jesteś? Polak mały"

Dnia 16. XI. 2017 r. w czytelni naszej szkoły odbył się konkurs recytatorski dla klas III pt; "Kto Ty jesteś? Polak mały" zorganizowany i prowadzony przez Panią Bogumiłę Bublewicz. Pod okiem komisji w składzie: dyr. Alicji Dobosz, Anny Hano i Ludmiły Baran uczniowie mieli okazję zaprezentować wiersze o Polsce. Poziom był bardzo wysoki. 
 

I miejsce zdobyła uczennica klasy III c -Milena Kozłoska,

II miejsce - uczennica klasy III d - Małgorzata Sosnowska

III równożędne miejsce zdobyły- uczennica klasy III c - Karolina Ligęza oraz uczennica klasy III a Hanna Amarowicz.

Wyróżnienia zdobyły : uczennica klasy III d- Karolina Matusiewicz, klasy III a- Wiktoria Wojnicka- Wlazło i III a Martyna Śliwiak. 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

 

Tekst zredagowała Bogumiła Bublewicz