Od początku razem………..

W sobotnie popołudnie 09 września 2017r. uczniowie klasy IIGC wraz z rodzicami i wychowawczynią wzięli udział w pikniku integracyjnym na stadionie w Ostrowie, aby odpocząć od pierwszego, ale i tak trudnego tygodnia szkoły. Od razu większość zaczęła grać w siatkówkę, a pozostali w badmintona lub po prostu siedzieli na ławkach i nic nie robili (oprócz kibicowania). Po godzinie  kiełbasa była gotowa! Jedliśmy ją ze smakiem i, jak to młodzież gimnazjalna, rozmawialiśmy o wszystkim i niczym. Potem chłopcy poszli grać w piłkę, a dziewczyny powłóczyć się i ze sobą porozmawiać. Gdy zrobiło się ciemniej i kilku uczniów odjechało, część osób udało się do altanki, żeby zrobić sobie zdjęcia. Niestety, brak światła był dużym problemem. Na szczęście, ojciec jednego z chłopaków miał profesjonalny aparat i zrobił nam kilka zdjęć. Po powrocie zaczęliśmy tańczyć. Właściwie, to rodzice i niektóre dziewczyny zaczęły tańczyć, bo chłopcy bojaźliwie się wycofali. Piknik wszystkim bardzo się podobał i na pewno na długo go zapamiętamy!

Justyna Harań – uczennica 2GC