Podkarpacki Konkurs Plastyczno - Literacki „Inni? Czy tacy sami?”

1 grudnia 2017 roku po raz kolejny Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi  w Rzeszowie gościła laureatów Podkarpackiego Konkursu  Plastyczno - Literackiego „Inni? Czy tacy sami?”  pod hasłem „Spełnij czyjeś marzenia”. 

Konkurs został zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Celem konkursu było uwrażliwienie uczniów na potrzeby osób niepełnosprawnych oraz popularyzacja idei integracji poprzez promowanie i nagradzanie twórczości dziecięcej. Na konkurs wpłynęło 235 prac plastycznych i 73 prace literackie.  W konkursie uczestniczyło 13 szkół z terenu województwa podkarpackiego. Biorąc pod uwagę kryteria zawarte w regulaminie w kategorii praca plastyczna komisja przyznała wyróżnienia 3 uczniom naszej szkoły.

Wyróżnienia otrzymali:

Milena Bieńko - kl. Ic

Lilianna Lisik – kl. Ic

Michał Pych - kl. Ic

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst redagowała: Danuta Szeremeta