Prosimy o wsparcie w głosowaniu!

Projekt złożony przez Stowarzyszenie Szkolne Marzenia, działające przy naszej Szkole Podstawowej nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich  bierze udział w III edycji programu "Decydujesz Pomagamy". Można wygrać grant w wysokości 5000 zł.

 

Celem projektu jest stworzenie ścieżki przyrodniczo-dydaktycznej przed budynkiem szkoły.

Zagospodarowanie przyszkolnego terenu wzbogaci możliwości edukacyjne szkoły (powstanie przyrodnicza ścieżka edukacyjna pozwalająca na realizację wybranych treści programowych), przyczyniając się do modernizacji, urozmaicenia i uatrakcyjnienia otwartego terenu zielonego w naszym mieście.

 

Obecnie w sklepach TESCO trwa głosowanie.
 

Jak zagłosować na nasz projekt?

 

Przyjdź do jednego z trzech sklepów TESCO w Przemyślu:

ul. Żeromskiego 9

ul. Lwowska 36

ul. Boruty Spiechowicza 3
 

Zrób zakupy, a otrzymany przy kasie żeton wrzuć do urny na projekt Stowarzyszenia Szkolne Marzenia, działającego przy „Szkole Podstawowej nr 16”!

 

Głosowanie w sklepach TESCO trwa do 31 października 2017 roku.