PRZEDSZKOLAKI OJCZYŹNIE

15 listopada 2017 r. klasy 3 c i 3 d udały się do Przedszkola Miejskiego nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi na zaproszenie grupy dzieci 6-letnich i ich wychowawczyń, p Anny Markiewicz i p. Aliny Kozimur.

Grupa przedszkolna zaprezentowała piękny program artystyczny pt. ,,Przedszkolaki Ojczyźnie” z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Wysłuchaliśmy wzruszające wiersze patriotyczne i pieśni legionowe z tamtego okresu. Dzieci zatańczyły również poloneza, którego bogaty układ taneczny zachwycił nas.

Wszystkie dzieci, te młodsze i starsze, kochają swoją Ojczyznę. Dla niej piękny śpiew, wiersz, taniec i dobra nauka. Tak właśnie najmłodsi mogą pokazać swoją miłość i podziw, i … ,,że tu jest właśnie Polska”.

Tekst redagowała: Aneta Hadam