„Razem dla Niepodległej”- konkurs plastyczny

Centrum  Kulturalne w Przemyślu było współorganizatorem konkursu plastycznego w ramach projektu „Razem dla Niepodległej”. Dnia 10 listopada odbyło się rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród i wyróżnień. Uroczystości rozdania nagród towarzyszyło otwarcie wystawy pokonkursowej i warsztaty tworzenia kokard narodowych dla laureatów konkursu oraz ich rodziców i opiekunów. Świąteczny charakter warsztatom nadał Koncert Piosenki Patriotycznej.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas III, którzy zostali nagrodzeni oraz wyróżnieni.                 

1.Marianna Solarz  kl. III b – nagroda laureata

2.Dawid Adamów   kl. III b -  nagroda laureata

3.Franciszek Kuc     kl. III b -  wyróżnienie

4.Wiktoria Kud        kl. III a -  wyróżnienie

5.Milena Ryzner      kl. III c -  wyróżnienie

 

Tekst zredagowała Roma Szabaga