WYCIECZKA KLASY IVC

W dniu 7 listopada klasa IVC wybrała się na wycieczkę do Rzeszowa. Pierwszym punktem wycieczki był Teatr Maska i spektakularne przedstawienie pt.” ZORRO”. Następnie udaliśmy się do FlyParku - największego Parku Trampolin na Podkarpaciu. Uczniowie próbowali swoich sił na ścieżkach akrobatycznych zakończonych koszami, ściankach wspinaczkowych, basenie z gąbkami oraz na trampolinach. Po dużym wysiłku sportowym wybraliśmy się na smaczny posiłek do Macdonalda . Wycieczka była wyjątkowo udana i z niecierpliwością czekamy na kolejną. Opiekę nad uczniami podczas wyjazdu sprawowali: wychowawca mgr Marcelina Specylak i nauczyciel wf-u mgr Przemysław Gładki oraz rodzice Pani Justyna Brzozowska oraz Pan Piotr Blecharczyk.

Tekst zredagowała: mgr Marcelina Specylak