Występ klasy II c

SP - 16

20 czerwca 2017 r. klasa II c gościła dzieci przedszkolne z Miejskiego Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi, Miejskiego Przedszkola nr 12 oraz Prywatnego ,,Tęczowego Przedszkola” p. Zofii Zwolińskiej w Przemyślu.

Uczniowie zaprezentowali inscenizację pt. ,,Na jagody” wraz z piosenkami i tańcami.

Dzieci wspaniale zagrały swoje role. Wraz z przepiękną leśną scenografią, z muzyką udało się stworzyć bajkowy cudowny klimat. Przedszkolaczki bardzo grzecznie, w skupieniu, wręcz zahipnotyzowane  obejrzały nasz występ. To wspaniała nagroda za trudy naszych przygotowań.

Dziękujemy wychowawczyniom grup przedszkolnych za przybycie do naszej szkoły.

 

Kolejny występ był dla uczniów naszej szkoły.

Natomiast po południu odbył się najbardziej wyczekiwany moment przez dzieci. Zaprosiliśmy kochanych Rodziców. Dla Mamy i Taty dzieci ,,zagrały” najpiękniej, od serca. Później były wiersze, piosenka i życzenia wraz z samodzielnie wykonaną laurką. To był piękny widok – wzruszenie rodziców i dane chwile wspólnego szczęścia.

 

Tekst redagowała: Aneta Hadam