Zakończenie roku szkolnego klas młodszych

SP - 16

22 czerwca 2016 r. o godz. 16.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas młodszych.

Na szkolnym placu zgromadziły się wszystkie klasy wraz z wychowawczyniami i rodzicami.

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem Sztandaru Szkoły, wspólnym śpiewem hymnu narodowego oraz przemówieniem pani dyrektor Alicji Dobosz.

Następnie zostały zaprezentowane sukcesy dzieci w różnorodnych konkursach szkolnych, międzyszkolnych, powiatowych, wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych w wielu dziedzinach, jak: sport, tańce, recytacje, plastyka, muzyka, ortografia, czytelnictwo, matematyka, przyroda, język angielski, wiedza ogólna. Tych sukcesów naprawdę mamy dużo. Szczęśliwie, to już kolejny rok, gdy nasi wspaniali uczniowie tak wiele potrafią.

Punktem kulminacyjnym uroczystości było wręczenie statuetek ,,Super Wiktorów” dla uczniów klas trzecich. Statuetki ufundowało Stowarzyszenie ,,Szkolne Marzenia” działające na rzecz rozwoju i promocji naszej szkoły.

W tym roku szkolnym ,,Super Wiktory” otrzymali uczniowie:

- Jakub Chachura z klasy III d za całokształt trzyletniej pracy, a szczególnie za odniesione liczne sukcesy

w znaczących konkursach,

- Natalia Pych z klasy III d, również za całokształt trzyletniej pracy, a szczególnie za odniesione liczne

sukcesy w znaczących konkursach,

- Julia Muzyczka z klasy III c za szczególne, wybitne osiągnięcia artystyczne, odniesione nie tylko w skali województwa, ale również kraju.

Uroczystość zakończono pożegnaniem uczniów tegorocznych klas trzecich oraz rozdaniem świadectw, dyplomów i pamiątkowych książek w każdej klasie.

Wszystkim uczniom gratulujemy odniesionych sukcesów, pięknych świadectw i życzymy udanych, wspaniałych wakacji.

Tekst redagowała: Aneta Hadam