Zawody świetlicowe w SP 11 w Przemyślu w dniu 22.11.2017 roku :) :)

SP 16

Zawody zakończyły się pełnym sukcesem i trzeci raz z rzędu wygrała nasza szkoła !!!!!!!!! :)

W zawodach brali udział uczniowie uczęszczający na świetlicę szkolną ( Oliwia Kochman, Patryk Bruchal - uczniowie klas trzecich oraz Natalia Świeży, Michał Zalcman- uczniowie klas drugich). Uczestniczyło 9 szkół przemyskich oraz okolicznych miejscowości min. z Jarosławia. Zróżnicowane konkurencje wymuszały na uczniach wykazanie się dużą sprawnością ruchową przy dużej koncentracji, aby nie popełnić błędów, iż ma to duży wpływ na końcowy wynik ( bieg z pałeczka sztafetową, jazda na hulajnodze, deskorolce, tory skocznościowe i szybkościowe ). Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale, puchary, piłki oraz słodkości. Do zobaczenia za rok . Wielkie gratulacje ;) :)