Sukcesy - edukacja wczesnoszkolna

 


 

2017/2018


 

Edukacja polonistyczna

 

  1. Julia Prachowska – klasa 3 a - Wyróżnienie w konkursie ortograficznym ,,XV Przemyskie Dyktando”
  2. Miłosz Babiak – klasa 3 c - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
  3. Karolina Ligeza – klasa 3 c - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym
  4. Maja Chludzińska – klasa 3 c - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym

 

Edukacja plastyczna

 

  1. Milena Dziuba – klasa 3 c - I miejsce w miejskim konkursie plastycznym ,,Bezpieczne wakacje 2017”
  2. Hanna Amarowicz – klasa 3 b - III miejsce w miejskim konkursie plastycznym ,,Bezpieczne wakacje 2017”
  3. Marianna Solarz – klasa 3 b - Nagroda Laureata w konkursie plastycznym ,,Razem dla Niepodległej”
  4. Dawid Adamów – klasa 3 b - Nagroda Laureata w konkursie plastycznym ,,Razem dla Niepodległej”
  5. Franciszek Kuc – klasa 3 b - Wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Razem dla Niepodległej”
  6. Wiktoria Kud – klasa 3 a - Wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Razem dla Niepodległej”
  7. Milena Ryzner – klasa 3 c - Wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Razem dla Niepodległej”

 

Wychowanie fizyczne

 

  1. Oliwia Kochman – klasa 3 b, Patryk Bruchal – klasa 3 c, Natalia Świeży – klasa 2 a, Michał Zalcman – klasa 2 a
  • I miejsce (zespołowo) w XVII Międzyświetlicowej Olimpiadzie Sportowej

 

 


 

2016/2017


 

EDUKACJA POLONISTYCZNA

 

1. Hubert Magoła - klasa III d  – wyróżnienie w XIV Przemyskim Dyktandzie.

2. Natalia Pych – klasa III d  - tytuł laureata w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym 2016.

3. Laura Pałys - klasa III c   - tytuł laureata w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym 2016.

4. Emilia Kulińczak – klasa III a - wyróżnienie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym 2016.

5. Kacper Wachol – klasa III d  - wyróżnienie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym 2016.

6. Jakub Chachura – klasa III d - wyróżnienie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym 2016.

7. Patryk Waciak – klasa III d - wyróżnienie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym 2016.

8. Igor Kantyka – klasa III d - wyróżnienie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym 2016.

9. Hubert Magoła – klasa III d - wyróżnienie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym 2016.

10. Dominik Hawranek – klasa III d - wyróżnienie w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym 2016.

11. Karolina Ligęza – klasa II c  – wyróżnienie w kategorii recytacji wierszy w eliminacjach powiatowych i rejonowych Podkarpackiego        Konkursu ,,Literatura i dzieci” pod  hasłem ,,Nasze pasje”. Otrzymanie nominacji do finału.

12. Daria Zielińska – klasa III c  – wyróżnienie w kategorii recytacji wierszy w eliminacjach powiatowych i rejonowych Podkarpackiego Konkursu ,,Literatura i dzieci” pod  hasłem ,,Nasze pasje”.

13. Wiktoria Kowalska – klasa III c  – wyróżnienie w kategorii recytacji wierszy w eliminacjach powiatowych Podkarpackiego        Konkursu ,,Literatura i dzieci” pod  hasłem ,,Nasze pasje”. Otrzymanie nominacji do etapu  rejonowego.

14. Daria Zielińska – klasa III c – wyróżnienie w VI Podkarpackim Konkursie Pięknego Czytania.

15. Wiktoria Wojnicka-Wlazło – klasa II a, Hanna Amarowicz – klasa II b, Oliwia Kochman – klasa II b - III miejsce (zespołowo) w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym dla klas II ,,Czytanie wciąga”.

16. Natalia Pych i Igor Kantyka – klasa III d – tytuł  laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie ,,Olimpusek – sesja zimowa”.

17. Karolina Ligęza – klasa II c - I miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim ,,Najpiękniejsze wiersze mojego dzieciństwa”.

18. Julia Muzyczka – klasa III c - III miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim ,,Najpiękniejsze wiersze mojego dzieciństwa”.

19. Wiktoria Kowalska, Natalia Sobkiewicz, Julia Muzyczka i Jan Chabowski – klasa III c - I miejsce (zespołowo) w XVII Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „ Bajkowy Świat Pana Kleksa”.


 

EDUKACJA MATEMATYCZNA

 

1. Rafał Włoch – klasa II b, Karolina Ligęza – klasa II c - wyróżnienia w międzynarodowym konkursie ,,Kangur Matematyczny 2017”.

2. Wiktor Pakuła – klasa III c, Natalia Pych – klasa III d - wyróżnienia w międzynarodowym konkursie ,,Kangur Matematyczny 2017”.

3. Wiktor Pakuła – klasa III c - wyróżnienie w międzynarodowym konkursie ,,Kangur Matematyczny 2017”.

4. Natalia Pych – klasa III d - wyróżnienie w międzynarodowym konkursie ,,Kangur Matematyczny 2017”.

 


 

EDUKACJA  PRZYRODNICZA

 

1. Filip Płoszaj – klasa I a – nagroda główna w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

2. Natalia Świeży – klasa I a – wyróżnienie w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

3. Michał Zalcman – klasa I a wyróżnienie w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

4. Kinga Szymczak – klasa III d– wyróżnienie w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

5. Jakub Chachura - klasa III d –  wyróżnienie w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

6. Natalia Pych - klasa III d –  wyróżnienie w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

7. Patryk Waciak - klasa III d –  wyróżnienie w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

8. Patryk Kowal - klasa III d –  wyróżnienie w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

 


 

EDUKACJA PLASTYCZNA   

 

1. Antonina Blecharczyk – klasa II c  - I miejsce w miejskim konkursie plastycznym ,,Bezpieczne wakacje 2016”.

2. Patrycja początek – klasa II b  - III miejsce w miejskim konkursie plastycznym ,,Bezpieczne wakacje 2016”.

3. Franciszek Kuc – klasa II b  - wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym ,,Bezpieczne wakacje 2016”.

4. Wiktoria Wojnicka-Wlazło – klasa II a  - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym ,,Rehabilitacja w oczach dziecka".

5. Sonia Tur – klasa III a  - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym ,,Rehabilitacja w oczach dziecka".

6. Sebastian Błonarowicz – klasa II b  - III miejsce w Podkarpackim Konkursie Plastycznym „Pod kolorowym Parasolem Jesieni”.

 7. Julia Płoszaj – klasa II c – III miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym ,,Najciekawsza maska karnawałowa”.

8. Natalia Krupa – klasa II a – wyróżnienie w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym ,,Najciekawsza maska karnawałowa”.

9. Gabriela Gontarz – klasa II d – III miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym ,,Najciekawsza maska karnawałowa”.

10. Michał Zalcman – klasa I a – wyróżnienie w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym  ,,Najciekawsza maska karnawałowa”.

11. Maja Chludzińska – klasa II c - wyróżnienie w III edycji konkursu plastycznego "Rośliny w lesie", zorganizowanym przez Nadleśnictwo Krasiczyn.

12. Sebastian Błonarowicz – klasa II b – I miejsce w XIX edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego "25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" na szczeblu miejskim.

13. Dawid Hrysio – klasa III a – II miejsce w XIX edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego "25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" na szczeblu miejskim.

14. Antonina Blecharczyk - klasa II c – wyróżnienie w XIX edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego "25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" na szczeblu miejskim.

15. Paulina Kijanka i Vanessa Inglot – klasa II d – I miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Cztery pory roku – Lato". 

16. Dawid Hrysio – klasa III a – IV miejsce w XIX edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego "25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" na szczeblu wojewódzkim.

17. Natalia Pych – klasa III d - wyróżnienie w konkursie plastycznym z okazji 25 –lecia Koła PZW  „Brzana” w Krasiczynie.

18. Natalia Pych – klasa III d - III miejsce w konkursie plastycznym "Zwierzęta naszych pól i lasów", zorganizowanym przez Polski Związek Łowiecki „Ponowa” w Przemyślu.

19. Natalia Pych – klasa III d - II miejsce w konkursie fotograficznym pt. "Leśne ptaki", zorganizowanym przez Nadleśnictwo Bircza.

20. Aleksandra Zajdel – klasa II a - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Portret Świętego Mikołaja".

21. Zofia Korab – klasa II d - III miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Artystycznym "Święty Jan Paweł II - Papież Fatimski", zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11 w Rzeszowie.

22. Antonina Blecharczyk – klasa II c – Nagroda główna w kategorii – pisanka w Konkursie Plastycznym "Wielkanocne tradycje", zorganizowanym przez CK w Przemyślu.

23. Paulina Kijanka – klasa II d – Nagroda główna w kategorii – pisanka w Konkursie Plastycznym "Wielkanocne tradycje", zorganizowanym przez CK w Przemyślu.

24. Zuzanna Malawska – klasa II b - wyróżnienie w kategorii – pisanka w Konkursie Plastycznym "Wielkanocne tradycje", zorganizowanym przez CK w Przemyślu.

 


 

EDUKACJA MUZYCZNA

 

1. Julia Muzyczka – klasa III c  – wyróżnienie w kategorii piosenki w eliminacjach rejonowych i powiatowych Podkarpackiego   Konkursu ,,Literatura i dzieci” pod  hasłem ,,Nasze pasje”.

2. Julia Muzyczka – klasa II c  -  I miejsce w Dziecięcym Festiwalu Piosenki w Mundurze – Przemyśl 2016.

3. Julia Muzyczka – klasa II c  - II miejsce w I Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej ,,Z pieśnią do niepodległości”.

4. Laura Pałys, Wiktoria Kowalska, Julia Muzyczka – klasa III c – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki „Na wesołą Nutkę” w SP 6.

5. Julia Muzyczka – klasa III c - List gratulacyjny w XIII Przeglądzie Scenicznej Twórczości Dziecięcej ,,Szkolne Prezentacje Artystyczne”.

6. Julia Muzyczka – klasa III c - I miejsce w kategorii interpretacja piosenki na XIX Festiwalu Piosenki Dziecięcej Wojska Polskiego.

7. Julia Muzyczka – klasa III c - wyróżnienie  w kategorii solistka na XIX Festiwalu Piosenki Dziecięcej Wojska Polskiego.

8.   Daria Zielińska – klasa III c – II miejsce w kategorii monodram  na XIX Festiwalu Piosenki Dziecięcej Wojska Polskiego. 

 


 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE I TANECZNE

 

1. Jakub Chachura - klasa III d   – I miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji 65 –lecia MDK w Przemyślu.

2. Jagoda Trojniarz – klasa II b  - III miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji 65 lecia MDK w Przemyślu.

3. Antonina Blecharczyk – klasa II c    - II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Tenisowym ,,Tenis 10 - dardarka”.

4. Patryk Bruchal i Hubert Ryznar – klasa II c    - II miejsce w turnieju ,,Z podwórka na stadion - o Puchar Tymbarku” (eliminacje miejskie) – jako      zawodnicy Szkółki Piłkarskiej – Szesnastka Przemyśl.

5. Patryk Bruchal i Hubert Ryznar – klasa II c  - IV miejsce w turnieju Beniaminek ,,KIDS LIGA” w Krośnie – jako zawodnicy Szkółki Piłkarskiej –  Szesnastka Przemyśl.

6. Oliwia Kochman  - klasa II b, Patryk Bruchal – klasa II c, Honorata Kupiniak – klasa III b, Jakub Barczak – klasa III b  - I miejsce drużynowo  w Międzyświetlicowej Olimpiadzie Sportowej.

7. Miłosz Babiak – klasa II c  - II miejsce w XXVII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego ,,KLASA-LELIWA 2016” o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

8. Miłosz Babiak – klasa II c - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego, Łańcut 2016.

9. Miłosz Babiak – klasa II c - III miejsce w Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Tańca Towarzyskiego, Łańcut 2016.

10.  Jakub Chachura – klasa III d -  I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii Żaków, zorganizowanym przez MDK w Przemyślu.

11. Marcel Grochowicz – klasa II d

      - II miejsce w Mistrzostwach Przemyśla w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezydenta Miasta  Przemyśla.  

      - III miejsce w Mistrzostwach Przemyśla Szkół i Przedszkoli w Narciarstwie Alpejskim.

12. Jakub Barczak – klasa III b

      - I miejsce w Mistrzostwach Przemyśla Szkół i Przedszkoli w Narciarstwie Alpejskim.

13. Dawid Hrysio – klasa III a – III miejsce w I Mistrzostwach Przemyśla Osób Niepełnosprawnych w Bowlingu.

14. Tymoteusz Pich – klasa II a – wyróżnienie w I Mistrzostwach Przemyśla Osób Niepełnosprawnych w Bowlingu.

15. Kamil Hrysio – klasa I a – I miejsce w rzucie piłeczką palantową w II Igrzyskach Dzieci i Młodzieży (Nie)Pełnosprawnej - ,,Jerzyk 2017".
 
16. Eryk Kobos – klasa I a -
II miejsce w rzucie piłeczką palantową w II Igrzyskach Dzieci i Młodzieży (Nie)Pełnosprawnej - ,,Jerzyk 2017".

17. Karol Rzeszutko – klasa I a - III miejsce w biegu na 40 m w II Igrzyskach Dzieci i Młodzieży (Nie)Pełnosprawnej - ,,Jerzyk 2017".

18. Jakub Wnuk – klasa II a - II miejsce w rzucie piłeczką palantową w II Igrzyskach Dzieci i Młodzieży (Nie)Pełnosprawnej - ,,Jerzyk 2017".

19. Patryk Draganowski – klasa III a - I miejsce w rzucie piłeczką palantową w II Igrzyskach Dziecii Młodzieży (Nie)Pełnosprawnej - ,,Jerzyk 2017".

20. Dawid Hrysio – klasa III a – I miejsce w biegu na 40 m w II Igrzyskach Dzieci i Młodzieży (Nie)Pełnosprawnej - ,,Jerzyk 2017".

21. Oliwier Kurasz – klasa III a – II miejsce w biegu na 40 m w II Igrzyskach Dzieci i Młodzieży (Nie)Pełnosprawnej - ,,Jerzyk 2017".

22. Bartosz Wolańczyk – klasa III a – II miejsce w rzucie piłeczką palantową w II Igrzyskach Dzieci i Młodzieży (Nie)Pełnosprawnej - ,,Jerzyk 2017".

23. Milena Sobol – klasa II c – II miejsce w kategorii formacji w IX Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla.

24. Nataniel Szwedka – klasa III c

      – I miejsce w Biegu Mały Pogórzanin w kat. dzieci od 8 do 9 lat w Dubiecku.

      -  I miejsce w Biegu Króla kat. dzieci od 8 do 9 lat w Jaśle.

      -  III miejsce w IV BIEGU POKOLEŃ, zorganizowanym przez Zespół Szkół w Ostrowie.

      -  III miejsce w biegu Dybawka w kat. Klas III.

25. Paulina Kijanka – klasa II d - I  miejsce w kategorii dziewcząt do 10 lat w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym.

26. Nataniel Szwedka – klasa III c

      Karol Dańko – klasa III c

      Amelia Hajduk – klasa III d

      Martyna Janicka – klasa III d

      Adrian Przetacznik – klasa III d   

     - II miejsce (drużynowo) w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w konkursie ,,Baw się z nami".

 

 


 

JĘZYK ANGIELSKI

 

1. Julia Prachowska – klasa II a – Tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH – Język angielski, edycja roczna.

 


 

WIEDZA ZINTEGROWANA

 

1. Maja Chludzińska – klasa II c - Tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH – Wiedza integrowana, edycja roczna.

2. Miłosz Babiak – klasa II c - Tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH – Wiedza integrowana, edycja roczna.

3. Rafał Włoch – klasa II b - Tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH – Wiedza integrowana, edycja roczna.

4. Jan Chabowski – klasa III c - Tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH – Wiedza integrowana, edycja roczna.

5. Bartosz Sawicki – klasa III c - Tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH – Wiedza integrowana, edycja roczna.

6. Jakub Chachura – klasa III d - Tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH – Wiedza integrowana, edycja roczna.

7. Natalia Pych – klasa III d - Tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH – Wiedza integrowana, edycja roczna.

 


 

2015/2016


 

EDUKACJA POLONISTYCZNA

1. Julia Muzyczka – klasa II c  – wyróżnienie w kategorii recytacja w eliminacjach rejonowych Konkursu ,,Literatura i dzieci” pod hasłem ,,Podróże małe i duże”.

2. Wiktoria Kowalska – klasa II c – wyróżnienie w kategorii recytacja w eliminacjach rejonowych Konkursu ,,Literatura i dzieci” pod hasłem ,,Podróże małe i duże”.

3. Antonina Blecharczyk – klasa I c  – wyróżnienie w kategorii recytacja w eliminacjach rejonowych Konkursu ,,Literatura i dzieci” pod hasłem ,,Podróże małe i duże”.

4. Karolina Ligęza – klasa I c – wyróżnienie w kategorii recytacja w eliminacjach rejonowych Konkursu ,,Literatura i dzieci” pod hasłem ,,Podróże małe i duże”.

5. Julia Muzyczka – klasa II c  – I miejsce w Konkursie Recytatorskim ,,Wiersze Poetów Regionu Przemyskiego”.

6. Julia Muzyczka – klasa II c  - wyróżnienie w konkursie recytatorskim pt. „Najpiękniejsze wiersze mojego dzieciństwa”.

7. Antonina Olearka – klasa III a  – II miejsce w Konkursie Recytatorskim ,,Wiersze Poetów Regionu Przemyskiego”.

8. Rafał Włoch – klasa I b - Tytuł Laureata w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH w kategorii ,,Test zintegrowany”.

9.  Jakub Chachura – klasa II d - Tytuł Laureata w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH w kategorii ,,Test zintegrowany”.

10. Julia Muzyczka – klasa II c - I miejsce w XVII Konkursie Recytatorskim „Strofy o Mamie”.

11. Karolina Ligęza – klasa I c - III miejsce w XVII Konkursie Recytatorskim „Strofy o Mamie”.

12. Daria Zielińska – klasa II c - wyróżnienie w XVII Konkursie Recytatorskim „Strofy o Mamie”.

13. Maria Nazimek – klasa III b - wyróżnienie w XVII Konkursie Recytatorskim „Strofy o Mamie”.

14. Julia Szczurko – klasa III b - Tytuł Laureata w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym.


 

EDUKACJA MATEMATYCZNA

1. Tymoteusz Sulik – klasa III b   - Dyplom I stopnia z wyróżnieniem w Olimpiadzie wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus.

2. Oliwia Kowalska – klasa III b  - Dyplom I stopnia w Olimpiadzie wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus.

3. Maria Nazimek – klasa III b  - Dyplom I stopnia w Olimpiadzie wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus.

4. Piotr Kuraś – klasa III b  - Dyplom I stopnia w Olimpiadzie wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus.

5. Paweł Babiak – klasa III b  - Dyplom I stopnia w Olimpiadzie wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus.

6. Julia Szczurko – klasa III b - Dyplom II stopnia w Olimpiadzie wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus.

7. Kacper Dudziak – klasa III b - Dyplom II stopnia w Olimpiadzie wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus.

8. Kamil Królikiewicz – klasa III b - Dyplom II stopnia w Olimpiadzie wiedzy Archimedes Plus – Matematyka Plus

9. Cyprian Muhln – klasa II c - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie ,,Kangur Matematyczny 2016”.

10. Patryk Waciak – klasa II d - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie ,,Kangur Matematyczny 2016”.

11. Paweł Babiak – klasa III b - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie ,,Kangur Matematyczny 2016”.


 

EDUKACJA PRZYRODNICZA

1. Jakub Chachura – klasa II d - Nagroda Główna w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”.

2. Natalia Pych – klasa II d - Nagroda w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”.

3. Jakub Kielar– klasa I d - Nagroda w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”.

4.   Zuzanna Malawska – klasa I b - Wyróżnienie w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”.

5.  Hanna Amarowicz – klasa I b - Wyróżnienie w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”.

6.  Miłosz Babiak – klasa I c - Wyróżnienie w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”.

7.  Karolina Ligęza – klasa I c  - Wyróżnienie w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”.

8.  Magdalena Sosnowska – klasa I d  - Wyróżnienie w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”.

9.  Igor Ziąber – klasa I d  - Wyróżnienie w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”.

10. Oliwia Pich – klasa II b - Wyróżnienie w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”.

11. Jan Chabowski  – klasa II c - Wyróżnienie w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”.

12.  Cyprian Muhln– klasa II c - Wyróżnienie w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”.

13.  Damian Ziemba– klasa II d - Wyróżnienie w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”.

14.  Paweł Babiak – klasa III b - Wyróżnienie w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”.

15.  Tymoteusz Sulik – klasa III b - Wyróżnienie w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”.

16.  Mateusz Wałczyk – klasa III b - Wyróżnienie w IX Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”.

17. Julia Pinkowicz, Julia Szczurko, Mateusz Walczyk – uczniowie klasy I b - Wyróżnienie w  Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym ,,Eko-Planeta”.


 

JĘZYK ANGIELSKI

1. Gabriela Sochran – klasa II a  - Tytuł Laureata w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH z języka angielskiego.

2. Emilia Kulińczak - klasa II a - Tytuł Laureata w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH z języka angielskiego.

3. Dominik Hawranek - klasa II d  - Tytuł Laureata w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH z języka angielskiego.


 

EDUKACJA PLASTYCZNA

1. Julia Szczurko – klasa III b - II miejsce w konkursie plastycznym ,,Bezpieczne wakacje 2015” organizowanym przez Komendę Miejską Policji w Przemyślu

2. Aleksandra Marciniak – klasa II b  - II miejsce w konkursie ,,Najpiękniejsza Ozdoba Choinkowa 2015 roku”, zorganizowanym przez Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

3. Hanna Amarowicz – klasa I b - III miejsce w konkursie ,,Najpiękniejsza Ozdoba Choinkowa 2015 roku”, zorganizowanym przez Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

4. Patryk Jurkowski – klasa II a - wyróżnienie w konkursie ,,Najpiękniejsza Ozdoba Choinkowa 2015 roku”, zorganizowanym przez Muzeum Historii Miasta Przemyśla.

5. Aleksander Gołdyn – klasa II d - wyróżnienie w konkursie ikonograficznym „Pod skrzydłami Aniołów” organizator MDK Przemyśl.

6. Kinga Hawryś – klasa II c - nagroda w X Konkursie Plastycznym ,,Wielkanocne Tradycje", zorganizowanym w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.

7. Antonina Blecharczyk – klasa I c - I miejsce w I grupie eliminacji powiatowych XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem ,,W trosce o nasze bezpieczeństwo”.

8. Sandra Kaczmarska – klasa III a - wyróżnienie w I grupie eliminacji powiatowych XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem ,,W trosce o nasze bezpieczeństwo”.

9. Sandra Kaczmarska – klasa III a i Paulina Żaczek – klasa III b - III miejsce (zespołowo) w III Międzyszkolnym Konkursie Ekologiczno – Plastycznym „NIE WYRZUCAJ  TEGO, ZROBIĘ COŚ ŁADNEGO”.

10. Maja Chludzińska – klasa I c - I miejsce w II Konkursie Plastycznym ,,Las wokół nas”, zorganizowanym przez Nadleśnictwo Krasiczyn.

11. Natalia Pych  – klasa II d - III miejsce w II Konkursie Plastycznym ,,Las wokół nas”, zorganizowanym przez Nadleśnictwo Krasiczyn.

12. Antonina Blecharczyk – klasa I c - wyróżnienie w II Konkursie Plastycznym ,,Las wokół nas”, zorganizowanym przez Nadleśnictwo Krasiczyn.

13. Emanuel Szwedka – klasa III a - II miejsce w Konkursie Plastycznym ,,W krainie kolorowych kwiatów”.

14. Sebastian Błonarowicz – klasa I b - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym ,,Książki Pawła Bęręsowicza”.

15. Oliwia Brzozowska – klasa III b - I miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Literacko-Plastycznym ,,W krainie baśni braci Grimm i Andersena".

16. Natalia Pych – klasa II d - II miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Literacko-Plastycznym ,,W krainie baśni braci Grimm i Andersena".

17. Julia Ostafińska – klasa I b - III miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Literacko-Plastycznym ,,W krainie baśni braci Grimm i Andersena".

18. Julia Podwyszyńska – klasa II d - Wyróżnienie w Międzyświetlicowym konkursie literacko-plastycznym „W krainie baśni braci Grimm i  H. CH. Andersena”.

19. Oliwia Kochman – klasa I b - Finalistka w XIV Międzynarodowym Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży ,,VINCENT VANGOH -  Wielcy znani i nieznani”.


 

EDUKACJA MUZYCZNA

1. Julia Muzyczka – klasa II c - nominacja w kategorii śpiew do konkursu wojewódzkiego ,,Literatura i dzieci” pod hasłem ,,Podróże małe i duże”.

2. Julia Muzyczka – klasa II c - II nagroda w XXVI Festiwalu Piosenki ,,ŚPIEWAJ RAZEM Z NAMI”, zorganizowanym w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.

3. Julia Muzyczka – klasa II c - wyróżnienie w Szkolnych Prezentacjach Artystycznych, zorganizowanym w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.


 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE I TANECZNE

1. Mateusz Jurasz – klasa III a – I miejsce w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży (Nie) Pełnosprawnych – JERZYK 2015

2. Łukasz Kisteczek – klasa III a - II miejsce w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży (Nie) Pełnosprawnych – JERZYK 2015

3. Jakub Chachura – klasa II d – I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego - organizator MDK Przemyśl - III miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MDK w Przemyślu

4. Kinga Szymczak – klasa II d - I miejsce z wyróżnieniem w kategorii  8-9 „H” w Ogólnopolskim Turnieju Tańca o nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla - I miejsce w kategorii 8-9 kl. H w XVII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla”

5. Paweł Babiak – klasa III b - VII miejsce w PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sanoku w starcie indywidualnym na 50 m stylem klasycznym.

6. Kinga Szymczak – klasa II d - I miejsce z wyróżnieniem w VIII Turnieju Tańca Towarzyskiego i Salsy o Puchar Wójta Gminy Medyka pod patronatem Starosty Przemyskiego. 

7.Oliwia Pobidyńska – klasa I b - I miejsce z wyróżnieniem w VIII Turnieju Tańca Towarzyskiego i Salsy o Puchar Wójta Gminy Medyka,  pod patronatem Starosty Przemyskiego, w kategorii do lat 7.

8. Paweł Babiak – klasa III b - II miejsce w VIII Powiatowych Zawodach Pływackich z okazji Święta Niepodległości, w kategorii chłopców - rocznik 2006, na dystansie 50 m stylem klasycznym.

9. Lilianna Kościółko – klasa III b - I miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla.

10. Emilia Bajda i Kamil Królikiewicz – klasa III b - I miejsce w Międzyświetlicowej Olimpiadzie Sportowej.

11. Wiktor Idec – klasa III b - III miejsce w XII Otwartych Mistrzostwach Salmo Clubu Białystok w wiązaniu sztucznych much.

12. Kamil Królikiewicz, Paweł Babiak i Norbert Nawrotek – klasa III b - I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej z okazji Święta Kazanowa.

13. Kamil Królikiewicz, Paweł Babiak, Hubert Kupecki – klasa III b - II miejsce w XVI Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion -  o puchar Tymbarku”.

14. Sara Staszyszyn – klasa III a - I miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla.

15. Jagoda Trojniarz – klasa I b - I miejsce z wyróżnieniem w kat. taniec towarzyski do lat 7 w VIII Turnieju Tańca Towarzyskiego i Salsy o Puchar Wójta Gminy Medyka pod patronatem Starosty Przemyskiego.

16. Adrian Śliwiak – klasa II b - Najlepszy bramkarz w turnieju piłki nożnej U-9 Fabryka Zdrowia CUP 2016 Zarzecze i  w turnieju w Muninie, rocznik 2006-2007.

17. Adrian Śliwiak – klasa II b - III miejsce w turnieju piłkarskim CUP Junior Łańcut, rocznik 2007.

18. Wiktoria Janusz – klasa II b - I miejsce w Ogólnopolskim VIII Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla GOLDEN DANCE 2016, w kategorii ,,Hobby+".

19. Wiktoria Janusz – klasa II b - II miejsce w Ogólnopolskim VIII Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla GOLDEN DANCE 2016, w kategorii ,,8-9 H”.

20. Wiktoria Janusz – klasa II b, Emilia Kościółko – klasa II d  - I miejsce w Podkarpackim Festiwalu Tanecznym -  Freestyle.

21. Oliwia Buś – klasa II b - I miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla i Przeglądu Młodych Talentów Golden Dance.

22. Emilia Kościółko – klasa II d - I miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla GOLDEN DANCE 2016, w kategorii: Formacje 6-12 lat. 

23. Jakub Chachura – klasa II d - II miejsce w Eliminacjach Miasta Przemyśla do Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego, w kategorii „Skrzaty”.
24. Wiktoria Wojnicka-Wlazło – klasa I a - I miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego i Salsy o Puchar Wójta Gminy Medyka pod Patronatem Starosty Przemyskiego, w kategorii Salsa – solo do lat 10.

25. Wiktoria Wojnicka-Wlazło – klasa I a - I miejsce w Konkursie Baletowym na własną choreografię, zorganizowanym przez Studio Baletowe "Terpsychora” Galiny Koval.

26. Oliwia Brzozowska, Janina Rachwał, Julia Szczurko, Paweł Babiak, Kamil Królikiewicz, Hubert Kupecki – klasa III b, Martyna Janicka, Amelia Hajduk, Adrian Przetacznik – klasa II d, Jakub Barczak – klasa  II b - III miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej ,,Baw się z nami".

27. Jakub Barczak – klasa II b

     - Król Strzelców w Turnieju ,,Junior Cup" o Puchar Dyrektora MOSIR w Łańcucie.

     - Najlepszy Zawodnik w Noworocznym Turnieju Piłki Nożnej Szkółki Piłkarskiej 16 w Przemyślu.

     - I miejsce w Mistrzostwach Przemyśla w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezydenta Przemyśla.

     - I miejsce w XXI Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim "Family Cup".

     - I miejsce w Slalomie Gigant o Puchar Wojaka Szwejka.

     - I miejsce w Podkarpackiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Slalomie o Puchar Wójta Gminy Niebylec.

     - I miejsce - w Podkarpackiej Lidze Dzieci i Młodzieży.


 

2014/2015


 

EDUKACJA POLONISTYCZNA

Michał Tkaczyk  III c

- I miejsce w Podkarpackim Konkursie Literacko – Plastycznym ,,Inni, a jednak tacy sami”, zorganizowanym przez Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie – praca literacka

- medal II stopnia w ogólnopolskim konkursie ,,Igrzyska Wiedzy” w kategorii ,,Język polski”

- wyróżnienie w konkursie programów artystycznych w XIII Edycji Międzyszkolnych Konkursów z okazji Światowego Dnia Wody.

Amelia Gronowska III c

- wyróżnienie w ,,XII Przemyskim Dyktandzie”, zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 4 w Przemyślu.

Natalia Hayder  III c

- medal II stopnia w ogólnopolskim konkursie ,,Igrzyska Wiedzy” w kategorii ,,Język polski”.

Norbert Barczak III c

- medal II stopnia w ogólnopolskim konkursie ,,Igrzyska Wiedzy” w kategorii ,,Język polski”.

Adam Bosacki  III b

 - złoty medal  i dyplom I stopnia w Ogólnopolskim konkursie wiedzy „Igrzyska Wiedzy”  z języka polskiego w kategorii klas 3

Gabriela Pruś  III b

 - srebrny medal  i dyplom II stopnia w Ogólnopolskim konkursie wiedzy „Igrzyska Wiedzy” z języka polskiego w kategorii klas 3

Ewelina Kurasz  III b

 - srebrny medal  i dyplom II stopnia w Ogólnopolskim konkursie wiedzy „Igrzyska Wiedzy” z języka polskiego w kategorii klas 3

Filip Rząsa  III b

 - brązowy medal  i dyplom III stopnia w Ogólnopolskim konkursie wiedzy „Igrzyska Wiedzy” z języka polskiego w kategorii klas 3

Stefan Szczerbowski  III b

 - brązowy medal  i dyplom III stopnia w Ogólnopolskim konkursie wiedzy „Igrzyska Wiedzy” z języka polskiego w kategorii klas 3

Alicja Kisiel III c

- wyróżnienie w XVI Konkursie Recytatorskim ,,Strofy o książce”, zorganizowanym przez Przemyską Bibliotekę Publiczną.

Aleksandra Piss III c

- wyróżnienie w XVI Konkursie Recytatorskim ,,Strofy o książce”, zorganizowanym przez Przemyską Bibliotekę Publiczną.

Julia Muzyczka I c

- 1 miejsce w VII Przeglądzie recytacji "Najpiękniejsze wiersze mojego dzieciństwa" zorganizowanym przez SP 5


 

 EDUKACJA MATEMATYCZNA

Natalia Hayder III c- srebrny medal  i dyplom II stopnia w Ogólnopolskim konkursie wiedzy „Igrzyska Wiedzy” z matematyki w kategorii klas 3- tytuł Wicemistrza Matematyki w I Powiatowym Konkursie ,,Spotkania Matematyczne”.

Adam Bosacki III b- srebrny medal  i dyplom II stopnia w Ogólnopolskim konkursie wiedzy „Igrzyska Wiedzy” z matematyki w kategorii klas 3

Gabriela Pruś III b- srebrny medal  i dyplom II stopnia w Ogólnopolskim konkursie wiedzy „Igrzyska Wiedzy” z matematyki w kategorii klas 3

Michał Tkaczyk III c- srebrny medal  i dyplom II stopnia w Ogólnopolskim konkursie wiedzy „Igrzyska Wiedzy” z matematyki w kategorii klas 3- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie ,,Kangur Matematyczny” w kategorii ,,Maluch” (I miejsce w szkole).

Michał Rogowski III b- brązowy medal  i dyplom III stopnia w Ogólnopolskim konkursie wiedzy „Igrzyska Wiedzy” z matematyki w kategorii klas 3

Gabriela Duda III b- brązowy medal  i dyplom III stopnia w Ogólnopolskim konkurs ie wiedzy „Igrzyska Wiedzy” z matematyki w kategorii klas 3

Amelia Gronowska III c- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie ,,Kangur Matematyczny” w kategorii ,,Maluch”


 

EDUKACJA PRZYRODNICZA

 

Jan Chabowski  I c-wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" organizowanym przez Fundację Akademii Młodych Odkrywców w Krakowie

Emilia Lonc  I b-wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" organizowanym przez Fundację Akademii Młodych Odkrywców w Krakowie

Jakub Chachura  I d-wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" organizowanym przez Fundację Akademii Młodych Odkrywców w Krakowie

Patryk Kowal  I d-wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" organizowanym przez Fundację Akademii Młodych Odkrywców w Krakowie

Hubert Magoła  I d-wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" organizowanym przez Fundację Akademii Młodych Odkrywców w Krakowie

Natalia Pych  I d-wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" organizowanym przez Fundację Akademii Młodych Odkrywców w Krakowie

Julia Szczurko  II b-wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" organizowanym przez Fundację Akademii Młodych Odkrywców w Krakowie

Adam Bosacki  III b-wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" organizowanym przez Fundację Akademii Młodych Odkrywców w Krakowie

Gabriela Pruś    III b-wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" organizowanym przez Fundację Akademii Młodych Odkrywców w Krakowie

Stefan Szczerbowski  III b-wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" organizowanym przez Fundację Akademii Młodych Odkrywców w Krakowie

Michał Tkaczyk  III c-wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" organizowanym przez Fundację Akademii Młodych Odkrywców w Krakowie

Ewelina Kurasz, Adam Bosacki, Stefan Szczerbowski  III b- wyróżnienie w Ogólnokrajowym Konkursie „Eko - planeta dla klas 1-6” organizowanym przez Międzywydziałowe Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej Pokolenie


 

INFORMATYKA

Adam Bosacki III b- srebrny medal  i dyplom II stopnia w Ogólnopolskim konkursie wiedzy „Igrzyska Wiedzy” z informatyki w kategorii klas 3


 

JĘZYK ANGIELSKI

 

Szczerbowski Stefan III b - brązowy medal  i dyplom III stopnia w Ogólnopolskim konkursie wiedzy „Igrzyska Wiedzy” z języka angielskiego w kategorii klas 3

Adam Bosacki III b - brązowy medal  i dyplom III stopnia w Ogólnopolskim konkursie wiedzy „Igrzyska Wiedzy” z języka angielskiego w kategorii klas 3

Gabriela Pruś III b- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego "Macmillan Primary Tournament" dla klas 1-3 organizowanym przez SP nr 4 w Przemyślu- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego ,,Learn English" dla klas 1-3 


 

EDUKACJA PLASTYCZNA

 

Jakub Chachura  I d– III miejsce w Podkarpackim Konkursie Literacko – Plastycznym ,,Inni, a jednak tacy sami”, zorganizowanym przez Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie – praca plastyczna

Sandra Kaczmarska II a- I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym ,,Muzyka Chopina inspiracją do malowania”, zorganizowanym przez Towarzystwo Muzyczne w Przemyślu   

Aleksander Gołdyn I d- II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym ,,Muzyka Chopina inspiracją do malowania”, zorganizowanym przez Towarzystwo Muzyczne w Przemyślu   

Gabriela Sochran  Ia - II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym ,,Muzyka Chopina inspiracją do malowania”, zorganizowanym przez Towarzystwo Muzyczne w Przemyślu   

Natalia Pych I d- III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym ,,Muzyka Chopina inspiracją do malowania”, zorganizowanym przez Towarzystwo Muzyczne w Przemyślu

- I miejsce w Międzyświetlicowym konkursie „W krainie baśni H.Ch. Andersena”

Maciej Michta II b   - II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym ,,Muzyka Chopina inspiracją do malowania”, zorganizowanym przez Towarzystwo Muzyczne w Przemyślu   

Gabriela Pruś  IIIb- I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Jesienne fascynacje” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Przemyślu.

- II miejsce w konkursie plastyczno – fotograficznym ,,Przemyśl miasto zabytków i pomników” zorganizowanym przez Zarząd Główny Polskiego Związku Wschodniego w Przemyślu oraz Klub Siedlowy „Salezjańskie” Przemyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Przemyślu

Julia Łabinowicz III c- Nagroda główna w międzyszkolnym konkursie plastycznym ,,Jesienne fascynacje” na temat ,,Jesienne pejzaże”, zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 4 w Przemyślu

– I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym ,,Muzyka Chopina inspiracją do malowania”, zorganizowanym przez Towarzystwo Muzyczne w Przemyślu

– I miejsce w międzyszkolnym konkursie ekologiczno-plastycznym ,,Nie wyrzucaj tego,  zrobię coś ładnego”.  

Adam Bosacki  III b- I miejsce w konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje 2014” organizowanym przez Przemyską Komendę Policji

- wyróżnienie w Konkursie plastycznym "Zwierzęta leśne" zorganizowanym przez Nadleśnictwo Krasiczyn

Ewelina Kurasz, Maja Czaja, Martyna Stecyk, Katarzyna Bojko, Sandra Kapusta III b- wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym ” Eko zakręceni” organizowanym przez Dom Kultury w Rzeszowie

Patryk Kuszyński III c-nagroda główna w konkursie plastycznym ,,Bożonarodzeniowe ozdoby świąteczne” w kategorii ,,Anioły”, zorganizowanym przez Centrum Kulturalne w Przemyślu

Martyna Stecyk III b - I miejsce w Międzyszkolny konkursie plastycznym "Nie wyrzucaj tego, zrobię coś ładnego" organizowanym przez ZSzOI wPrzemyślu 

Martyna Ryzner II a- wyróżnienie za ozdobę choinkową (Muzeum Historii Miasta Przemyśla)

Emilia Maszczak III a- wyróżnienie w międzyszkolnym Konkursie z okazji Światowego Dnia Wody

" Przepióreczki śpiewanie, deszczu zwiastowanie”, organizowanym przez CK w Przemyślu i Arboretum w Bolestraszycach

- II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastyczno-literackim " Integracja w moich oczach”

Gabriela Sochran  I a- nagroda w konkursie plastycznym „Grzywą malowane” organizowanym przez Przemyską Bibliotekę Publiczną

Kuczkowska Wiktoria  I a- nagroda w konkursie plastycznym „Grzywą malowane” organizowanym przez Przemyską Bibliotekę Publiczną


 

EDUKACJA SPORTOWA

Kamil Bajda I a - II miejsce w  Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku.

Paweł Babiak  II b- II miejsce w pływaniu – 4x25m stylem dowolnym GRAND PRIX LEŻAJSK 2015

- III miejsce w pływaniu – 50m stylem dowolnym GRAND PRIX LEŻAJSK 2015

Wiktor Idec  II b- III miejsce w wiązaniu sztucznych much  XI OTWARTE MISTRZOSTWA SALMO CLUBU BIAŁYSTOK

Norbert Barczak III c -  II miejsce w XV Turnieju Piłki Nożnej ,,Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarku.

-  III miejsce w Turnieju Piłkarski ,,Sokołek CUP” w Nisku.

-  III miejsce w Międzyświetlicowej Olimpiadzie Sportowej

-  I miejsce w Turnieju Piłkarskim ŚNIEŻKA CUP 2014 w Dębicy

-  II miejsce w Międzynarodowym Pucharze Karpat w narciarstwie alpejskim

-  IV miejsce w Mistrzostwach Przemyśla w narciarstwie alpejskim o Puchar Prezydenta  Miasta Przemyśla

-  I miejsce w II Zawodach Narciarstwa Zjazdowego o Puchar Dobrego Wojaka Szwejka

– III miejsce w Finale XX Mistrzostw Polski Family Cup 2015.

Stefan Szczerbowski  III b- V miejsce w V Ogólnopolskim Turnieju SHORIN – RYIJ KARATE o Puchar Ziemi Mieleckiej

Ewelina Kurasz  III b- VII miejsce w grupie  juniorek w III Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Dowódcy 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich z okazji Święta Niepodległości

Paweł Babiak  II b- I miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „Przecławska Cza Cza” 2014
- I miejsce w Przemyskiej Gali Tanecznej w XVI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla”
- III miejsce na dystansie 25m kraulem w VII Powiatowych Zawodach Pływackich z Okazji Święta Niepodległości
- III miejsce w sztafecie na dystansie 4x50m stylem dowolnym w VII Powiatowych Zawodach Pływackich z Okazji Święta Niepodległości

Michał Kasprzyk  III c– III miejsce w II Zawodach Narciarstwa Zjazdowego o Puchar Dobrego Wojaka Szwejka

Karol Reguła III c– III miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MDK w kategorii żaków

Julia Szczurko, Emilia Bajda, Paweł Babiak, Kamil Królikiewicz,  Hubert Kupecki -  drużyna sportowa - kl. II b  i Aniela Martyńska II a  

- II miejsce w SPARTAKIADZIE DLA NAJMŁODSZYCH  „Mali mistrzowie sportu” dla uczniów klas II zorganizowanej przez SP 11

Oliwia Ożga  kl. II b- III miejsce w VII Turnieju Tańca „Taneczne Abecadło” Medyka’2015 o Puchar Wójta Gminy Medyka pod patronatem Starosty Przemyskiego


 

EDUKACJA MUZYCZNA

 

Julia Muzyczka I c - ,,Srebrna Nutka” oraz II miejsce przyznane przez Jury Dziecięce w VIII Przegląd Piosenki Dziecięcej dla dzieci klas I-III

– II miejsce w  kategorii ,,Soliści klas I-III”  w II Konkursie Piosenki Turystycznej i Poezji Śpiewanej – Cudne Manowce

Klaudia Tadla III c- wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 14 i Centrum Kulturalne w Przemyślu

- ,,Złota Nutka” – główna nagroda w kategorii solista w VIII Przeglądzie Piosenki Dziecięcej ,,W krainie piosenki”

Alicja Kisiel, Natalia Hayder, Iga Siedlewicz i Klaudia Tadla III c- ,,Złota Nutka” – główna nagroda w kategorii zespół w VIII Przeglądzie Piosenki Dziecięcej ,,W krainie piosenki”

- III miejsce w II Konkursie Piosenki Turystycznej i Poezji Śpiewanej – Cudne Manowce, w kategorii ,,Zespoły  klas I-VI”


 

2013/2014


 

EDUKACJA POLONISTYCZNA

Kacper Śmigielski  III a

II miejsce  (praca literacka)  w Podkarpackim Konkursie Literacko – Plastycznym ,,Inni, a jednak tacy sami”, zorganizowanym przez Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie

Michał Tkaczyk II c  

III miejsce  (praca literacka) w Podkarpackim Konkursie Literacko – Plastycznym ,,Inni, a jednak tacy sami”, zorganizowanym przez Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie

Aleksandra Piss  II c

– III miejsce w konkursie recytatorskim ,,Mój Tuwim”, zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Przemyślu

Natalia Sura  II c

– wyróżnienie w konkursie recytatorskim ,,Mój Tuwim”, zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Przemyślu.

Kacper Śmigielski  III a

– wyróżnienie w konkursie recytatorskim ,,Mój Tuwim”, zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Przemyślu.


 

EDUKACJA MATEMATYCZNA

Michał Tkaczyk II

-wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ,,Kangur Matematyczny” w kategorii Żaczek dla klas II

Natalia Hayder  II c

-wyróżnieniew Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ,,Kangur Matematyczny” w kategorii Żaczek dla klas II

Adam Bosacki  II b

-wyróżnieniew Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ,,Kangur Matematyczny” w kategorii Żaczek dla klas II

Zuzanna Nizio –  III c

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Mistrz Matematyki” dla uczniów kl. III Szkoły Podstawowej

Adam Bosacki  II b

- Wyróżnienie  w  międzyszkolnym konkursie matematycznym  organizowanym przez Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu

MIĘDZYNARODWY  KONKURS  „KANGUR MATEMATYCZNY” Maluch – klasa 3 szkoły podstawowej

Nikodem Dziuba   3c    -  75p

Michał Kijanka    3b    -  71,25p

Oskar Żygała      3c    - 71,25p

Aleksandra Ligęza 3c    -  67,50p

- Nikodem Dziuba - wyróżnienie

- Michał Kijanka  - wyróżnienie

- Oskar Żygała  - wyróżnienie


 

EDUKACJA PRZYRODNICZA

Ogólnopolski konkurs Ekologiczny Eko – Planeta Szkoła Podstawowa – klasa 3

1.Aleksandra Maksym 3a - 25p

2. Piotr Stępniak  3a - 23p

3. Nikodem Dziuba 3C - 22p

Michał Kijanka 3b - 22p

Karolina Kupińska  3a - 22p

Katarzyna Maciuszek3a - 22p

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” Szkoła Podstawowa – klasa 3

1. Aleksandra Maksym  3a  -  96,0 p   – wyróżnienie

2. Zuzanna Nizio  3c –  94, 7 p

3. Michał Kijanka  3b -   86, 67 p

Stefan Szczerbowski  - II b                                                                                              

- Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych  „Świetlik”

Natalia Hayder  II c

- wyróżnienie w VII Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik

Julia Szczurko, Julia Pinkowicz, Oliwia Ożga I b

-wyróżnienie w VII edycji konkursu nauk przyrodniczych "Świetlik"
 


 

EDUKACJA PLASTYCZNA

Kacper Dudziak  - I b

– Nagroda w Konkursie Plastycznym „Piękna i pachnąca wiosna” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu

Iga Siedlewicz –  II c

- II miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym ,,Najciekawsza maska karnawałowa”

- wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Susza. Jak ją przeżyć?” z okazji Światowego Dnia Wody

- nagroda w Konkursie Plastycznym ,,Piękna i pachnąca wiosna” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu.

Alicja Kisiel – IIc

– wyróżnienie w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym ,,Najciekawsza maska karnawałowa”

Michał Kijanka-  III b

- wyróżnienie w konkursie plastycznym „Piękna i pachnąca wiosna” organizowanym przez MDK w Przemyślu

Katarzyna Maciuszek  - III a

- wyróżnienie w konkursie plastycznym „Piękna i pachnąca wiosna” organizowanym przez MDK w Przemyślu

Kinga Kulczycka, Julia Korab   - IIIb

- II miejsce  w Międzyszkolnym  Konkursie  Ekologiczno-Plastyczny pt. "Nie wyrzucaj tego,zrobię coś ładnego"

Oliwia Ożga –  Ib

- Nagroda w IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym"Rysowane Wierszyki - Bohaterowie wierszowanych bajek"

Julia Szczurko  I b 

-  III miejsce w IX edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego  "NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA CHOINKOWA – CHOINKA" organizowanym przez Muzeum Historii Miasta Przemyśla

Emilia  Maszczak   II a

- wyróżnienie za pracę plastyczną w wojewódzkim konkursie literacko-plastycznym "Inni, a jednak tacy sami" zorganizowanym przez Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie

Adam Bosacki  II b

- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym „Zaproś morze na obiad, bo zdrowie   płynie z ryb”.

- I miejsce w konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje” organizowanym przez Przemyską Komendę Policji.

- I miejsce w konkursie plastycznym „Inni, a jednak tacy sami” zorganizowanym przez Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie

- II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym „Wiersze Juliana Tuwima” organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Gryficach.

- II miejsce w konkursie fotograficznym „Wakacje” organizowanym przez gazetkę „Nasze Orlątko”.

- III miejsce w konkursie fotograficznym „W obiektywie młodego przyrodnika” organizowanym przez Nadleśnictwo Bircza.

- Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym ” Integracja w moich oczach”  organizowanym przez Zespół Szkół Z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu


 

EDUKACJA TECHNICZNA

Zuzanna Nizio –  III c

- II miejsce w kategorii plakat – etap wojewódzki  w III Edycji Konkursu Ministra Edukacji Narodowej „Mam 6 lat”


 

EDUKACJA MUZYCZNA

Klaudia Tadla - II c

– II miejsce w VII Przeglądzie Piosenki Dziecięcej ,,W Krainie Piosenki” dla uczniów klas I-III


 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Zuzanna ŚliwaIIIb

4 miejsce podczas Przemyskiej Ligi Szkolnej w Narciarstwie Alpejskim
Norbert Barczak II c

– I miejsce w miejskich zawodach rowerowych, zorganizowanych przez Prezydenta Miasta Przemyśla i Przemyskie Towarzystwo Cyklistów z okazji Dnia bez Samochodu

Michał Kasprzyk  II c

– II miejsce w miejskich zawodach rowerowych, zorganizowanych przez Prezydenta Miasta Przemyśla i Przemyskie Towarzystwo Cyklistów z okazji Dnia bez Samochodu.

Norbert Barczak II c

– I miejsce w zawodach rowerowych ALGIDA XC CUP 2013 pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla

Anna Wielgosz  III c

– II miejsce w miejskich zawodach rowerowych zorganizowanych przez Prezydenta Miasta Przemyśla i Przemyskie Towarzystwo Cyklistów z okazji Dnia bez Samochodu

Kacper Śmigielski  III a

- I miejsce  w  zawodach narciarskich – Slalom gigant o puchar Wojaka Szwejka

- V miejsce w zawodach narciarskich  - Mistrzostwa Przemyśla w narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla

- I miejsce w Szkolnej Lidze Narciarskiej

- I miejsce w Manewrach Narciarskich Twierdzy Przemyśl

-III miejsce w Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim Family Cup

Aleksandra Ligęza III c

- I miejsce w kategorii Juniorzy Najmłodsi w I Turnieju Szachowym „MORAWA”

- VI miejsce w Mistrzostwach Makroregionalnych  Małopolska – Podkarpacie w Kategorii Juniorek do 9lat

- I miejsce w grupie juniorek do lat 11, XXV Międzynarodowego Turnieju Szachowego Przemyskiego Niedźwiadka

- nagroda rzeczowa dla najlepszej zawodniczki w kategorii „Skrzat”- Memoriał Szachowy im. Jana Derbisza

- III miejsce w grupie juniorek Międzynarodowego Turnieju Szachowego „Wieża”w Krasiczynie

- 8 miejsce w kategorii dziewcząt do lat 9 w Finale Mistrzostw Polski Młodzików do lat 10 w szachach klasycznych

-I miejsce w Igrzyskach Młodzieży szkolnej w szachach indywidualnych w roku szkolnym 2013/2014

Paweł Babiak – I b

- I miejsce w IV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskieg" O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla" Golden Dance 2014

- II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju TańcaTowarzyskiego "Złota Para"

- III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca JEDLICZE 2014,           

-  II miejsce w konkurencji 25m stylem dowolnym chłopców rocznik 2006 w III Otwartych Mistrzostwach Przemyśla w pływaniu.  

Norbert Barczak –  II c

- I miejsce w Mistrzostwach Przemyśla w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla

– I miejsce w Mistrzostwach Narciarstwa Alpejskiego województwa podkarpackiego

– II miejsce w Slalomie Gigant o Puchar Dobrego Wojaka Szwejka

– II miejsce w Manewrach Narciarskich w Twierdzy Przemyśl 2014


 

2012/2013


 

EDUKACJA POLONISTYCZNA 

Gabriela Owsięga kl.  III a

- III miejsce w kategorii „klasy I-III praca literacka ” w 7 Wojewódzkim Konkursie "Inni, a jednak tacy sami" zorganizowanym pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Rzeszowa

Jakub Tomaszewski kl. III c 

– tytuł mistrza ortografii w XI „Przemyskim Dyktandzie” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy

Emilia Bluj kl. III c

– wyróżnienie w XI „Przemyskim Dyktandzie” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy

EDUKACJA MATEMATYCZNA

Jakub Tomaszewski kl. III c

wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

Maciej Kruszyński kl. III c

tytuł wicemistrza w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Mistrz Matematyki”

Krzysztof  Woś kl. III c

tytuł wicemistrza w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Mistrz Matematyki”

Jakub Wachol kl. III c

wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Mistrz Matematyki”

9 listopada 2012r. odbyła się XVIII Edycja Olimpiady Wiedzy Matematyka – Oxford. Plus

Jakub Wachol,kl. III c Laureat I stopnia z wyróżnieniem 100 pkt.                      

Jakub Tomaszewski kl. III c, Laureat I stopnia 96 pkt.            

Maciej Szybiak,   kl. III b Laureat I stopnia 96 pkt.                   

Krzysztof Woś, kl. III cLaureat II stopnia 92 pkt.   

Patrycja Polińska, kl. III cLaureat III stopnia 88 pkt.   

Bartosz Zarański, kl.III cLaureat IV stopnia 84 pkt.   

Maciej Kruszyński, kl. III cLaureat IV stopnia 84 pkt.   

Filip Dzięga, kl. III bLaureat V stopnia 80 pkt. 

Adam Pszeniczny, kl. III bLaureat V stopnia 80 pkt.  

Adam Baran, kl. III cLaureat V stopnia 80 pkt.   

Michalina Rybarczyk, kl. III aLaureat VI stopnia 76 pkt.   

Gabriela Owsięga, kl. III aLaureat VII stopnia 72 pkt. 

Mateusz Fyk, kl. III aLaureat VII stopnia 72 pkt. 

Oktawian Błonarowicz, kl. III cLaureat VII stopnia 72 pkt. 


 

EDUKACJA PRZYRODNICZA

Adam Bosacki kl. I b

nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

III miejsce w zawodach wędkarskich organizowanych z okazji „Dnia Dziecka” w Przemyślu

Zuzanna Nizio kl. II c

wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Justyna Saja kl. II c

wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Michalina Lizoń kl. III c

wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”


 

EDUKACJA PLASTYCZNA 

Adam Bosacki kl. Ib

Wyróżnienie w konkursie „Pocztówka z wakacji” organizowanym przez 6BPD w Gliwicach

Wyróżnienie w konkursie „Podkarpacie, mój zielony zakątek kraju ”organizowanym przez PZW w Przemyślu

Podwójne wyróżnienie w konkursie organizowanym z okazji Światowego Dnia Wody przez Arboretum w Bolestraszycach

I miejsce w konkursie „Zawsze razem” organizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Rzeszowie

Agnieszka Bielańska kl. III a

II miejsce w konkursie "Anioły" organizowanym przez Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej oraz Katolicką Świetlicę Profilaktyczno-Wychowawczą "Oratorium".

Grzegorz Łyczak kl.II b 

wyróżnienie w konkursie "Anioły" organizowanym przez Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej oraz Katolicką Świetlicę Profilaktyczno-Wychowawczą "Oratorium".

Kinga Kulczycka II b i  Michalina Lizoń IIIc

zespołowe wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Jesienne fascynacje",

Maciej Lizoń IIc

I miejsce w kategorii „klasy I-III praca plastyczna”  w 7 Wojewódzkim Konkursie "Inni, a jednak tacy sami" zorganizowanym pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Rzeszowa.

Aleksandra Ligęza II c

II miejsce w kategorii „klasy I-III praca plastyczna”  w 7 Wojewódzkim Konkursie "Inni, a jednak tacy sami" zorganizowanym pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Rzeszowa

Adam Bosacki I b

I miejsce w konkursie „Zostań ekojeźdźcem” organizowanym wspólnie przez Prezydenta Miasta Przemyśla, Redakcję Życia Podkarpackiego oraz Miejski Zakład Komunikacji

Wiktor Kuźniar III c

-II miejsce w konkursie „Zostań ekojeźdźcem” organizowanym wspólnie przez Prezydenta Miasta Przemyśla, Redakcję Życia Podkarpackiego oraz Miejski Zakład Komunikacji

Jakub Tomaszewski III c

III miejsce w konkursie „Zostań ekojeźdźcem” organizowanym wspólnie przez Prezydenta Miasta Przemyśla, Redakcję Życia Podkarpackiego oraz Miejski Zakład Komunikacji


 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 

Aleksandra Ligęza IIc

II miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Szachowym „Gwiazda Północy”. Grupa Juniorek do lat 8 Jastrzębia Góra 2013

Zuzanna Śliwa  IIb III m. w Mistrzostwach Przemyśla w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla , w kategorii ROCZNIK 2005-2004DZIEWCZĘTA 

Aleksandra Ligęza kl. II c

- I miejsce w grupie juniorek do lat 9 w I Turnieju Szachowym z Cyklu  

  Przemyskie Talenty 2012/2013

- III miejsce w grupie juniorek do lat 10 w XXIV Międzynarodowy Turniej

  Szachowy Przemyskiego Niedźwiadka

- I miejsce dla drużyny z SP nr 16 w Powiatowych  Igrzyskach Młodzieży

  Szkolnej w szachach drużynowych

- I miejsce w grupie juniorek do lat 10 w II Turnieju Szachowym  z  Cyklu  

  Przemyskie Talenty 2012/2013

- I miejsce w grupie juniorek do lat 10 w I Otwartym Turnieju Szachowym

  o Puchar dowódcy 5 batalionu strzelców podhalańskich


 

2011/2012


 

EDUKACJA POLONISTYCZNA

Dominika Rudnicka IIIb

- II miejsce w Międzyszkolnych Spotkaniach Ortograficznych

  o tytuł ,,Mistrza Ortografii”

- wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie ortograficznym ,,Przemyskie

  Dyktando”

Martyna Szymańska  kl. III a

-III miejsce w Międzyszkolnych Spotkaniach Ortograficznych     

 o tytuł „Mistrza Ortografii”

Piotr Rojek kl. III a

- wyróżnienie w konkursie recytatorskim organizowanym przez

Bibliotekę Miejską w Przemyślu "Strofy o psach, pieskach i psiakach",

Justyna Harań kl. II c

-Laureatka Powiatowego Konkursu Literacko-Plastycznego „Proszę, dziękuję,        

 przepraszam”:


 

EDUKACJA MATEMATYCZNA 

Maciej Kruszyński  kl. II c

-wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

Jakub Tomaszewski  kl. II c

- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”


 

EDUKACJA PLASTYCZNA 

Julia Bogdańska kl. II a

- I miejsce w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Centrum  

  Kulturalne w Przemyślu w kategorii kartka świąteczna

- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie " Anioły są takie ...."

Weronika Mazur  kl. II a

- II miejsce w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Centrum

  Kulturalne  w Przemyślu  w kategorii Anioł

- wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym" Dla mojej mamy

  "zorganizowanym przez SP6

Michalina Lizoń kl. II c

- wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym  „W krainie kolorowych kwiatów”

Patrycja Polińska kl. II c

- I miejsce zespołowe w VI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Jesienne 
  fascynacje",
 Agnieszka Bielańska kl. II a

- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym " Dla mojej mamy "  

Dominika Bieńkowska-Jakóbiec kl. III a 

- I miejsce zespołowe w VI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Jesienne  
  fascynacje"

Melania Husar  kl. III c 

- I miejsce zespołowe w VI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Jesienne 
  fascynacje",
- I miejsce w konkursie „Przylecieli Anieli”

 

EDUKACJA MUZYCZNA 

Kacper Kaczmarski  kl. III a  
- wyróżnienie w V Przeglądzie Piosenki Dziecięcej organizowanym przez  
  Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Natalia Schulz  kl. I c

– II miejsce w III Turnieju Tańca Towarzyskiego "Taneczne abecadło..."

  w kategorii do lat 7

Aleksandra Ligęza kl. I c

- I miejsce w Sobotnim Turnieju Szachowym - grupa juniorów do lat 8

- XII miejsce w Mistrzostwach  Polski Przedszkolaków

- I miejsce w III Turnieju Szachowym Świetlicy Wzrastanie – grupa juniorek

   i juniorów młodszych

- VI  miejsce w X Turniej Szachowym o Puchar Burmistrza Miasta Leżajska

- IV miejsce w Mistrzostwach Województwa  Podkarpackiego

   Przedszkolaków

Kacper Srogi  kl. I a

– I miejsce w Spławikowych Zawodach Wędkarskich dla dzieci i młodzieży

   w kategorii 5 – 10 lat z okazji Powitania Wakacji 2012

Kacper Śmigielski  kl. I a

- Tytuł Najlepszego Strzelca w Orlikowym Turnieju Grunwald Cup.

-  I miejsce w zawodach Family Cup 2012

-  III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Narciarskim w slalomie gigancie

   o Puchar Wicemarszałka senatu Marka Kuchcińskiego, 2012

-  II miejsce w zawodach narciarskich o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla,        

   2012

-  II miejsce w Przemyskiej Lidze Szkolnej w narciarstwie alpejskim, 2012

Krystian Potocki kl. I a

– III miejsce w XX Ulicznym Biegu „Szesnastki” 2012

Julia Bajorska  kl. I a

– II miejsce w XX Ulicznym Biegu „Szesnastki”2012,

Aleksandra Maksym kl. I a

– III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Narciarskim w slalomie gigancie

   o Puchar Wicemarszałka senatu Marka Kuchcińskiego, 2012

Oskar Olszański  kl. I a

 - II miejsce w Kat. klasy G do 7 lat w III Turnieju Tańca Towarzyskiego

   „Taneczne abecadło”

Patrycja Polińska kl. II c

- III miejsce w Przemyskiej Lidze Szkolnej w narciarstwie alpejskim

Kacper Biały kl. II c

- II miejsce w Ulicznym Biegu „Szesnastki”:

Maciej Kruszyński kl. IIc

- IV miejsce w Zawodach Narciarskich o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla

Paweł  Olearka  kl. III a

- I miejsce w XX Biegu Ulicznym Szesnastki

Dawid Kopeć  kl. III b

- I miejsce w Biegu Ulicznym w kategorii klas III-IV

 Adam Rojek kl. III a 
I miejsce kategoria A3 w Przemyskiej Lidze Szkolnej w narciarstwie  
  alpejskim, 

Piotr Rojek  kl. III a

 - II miejsce kategoria A3 w Przemyskiej Lidze Szkolnej w narciarstwie  
  alpejskim,
- II miejsce w XX Ulicznym Biegu "Szesnastki", 
 Agnieszka Bielańska kl. III a

- III miejsce - w grupie juniorki  w Turnieju Szachowym " Szachlandia  SP 16"

Daniel Michałowski kl. III c

– III miejsce w „Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta”


 

2010/2011


 

EDUKACJA POLONISTYCZNA 

Łukasz Riccardo kl. III a

- tytuł  wice – mistrza ortografii w IX Przemyskim Dyktandzie pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy

- tytułu wice  -  mistrza ortografii w ramach „Spotkań ortograficznych” dla uczniów klas III szkół podstawowych powiatu przemyskiego i miasta Przemyśla

Marcelina Śmigielska  kl. III b                                                                                                                                 

- wyróżnienie w IX Przemyskim Dyktandzie pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy

- II miejsce w finale IX „Spotkań Ortograficznych” dla uczniów klas III szkół podstawowych powiatu przemyskiego i miasta Przemyśla o tytuł „Mistrza Ortografii” pod honorowym patronatem Starosty Przemyskiego Pana Jana Pączka


 

EDUKACJA MATEMATYCZNA  

Marcelina Śmigielska kl. III b

 - IV miejsce w finale X Konkursu Matematycznego „Niedźwiadek 2011”  

   dla klas  III szkoły podstawowej