SP16 - sport

Zawody

II miejsce w koszykówce chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Turniej unihokeja

W dniach 25 i 26.10.2018 r. w hali POSiR w Przemyślu odbyły się zawody w unihokeja dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W wyniku dwudniowych zmagań nasze reprezentantki zdobyły w efektownym finale drugie miejsce.

Gratulujemy !

Biegi przełajowe nad Sanem

SP 16 Przemyśl

W dniu 10.10.2018 r. odbył się miejski etap Indywidualno  – Drużynowych Biegów Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci. W wyniku niezwykłej sportowej rywalizacji nasza reprezentacja szkoły spisała się w przenośni i dosłownie na medal. Chłopcy w kategorii „2008 i młodsi” zajęli III miejsce, a ich starsi koledzy w kategorii „2007 – 2006” II miejsce.

Oprócz zmagań drużynowych, nasi uczniowie i również uczennice, rywalizowali w kategorii indywidualnej.

A oto wyniki :

Nataniel Szwedka – I miejsce

Adrian Przetacznik – I miejsce

Honorata Kupiniak – II miejsce

Zawody lekkoatletyczne

W dniu 12 września 2018 r. na przemyskim stadionie Juvenii odbyła się kolejna edycja Szkolnych Zawodów Lekkoatletycznych Szkoły Podstawowej Nr 16 w Przemyślu. Udział wzięło ponad sześćdziesięciu uczniów od czwartej  aż do trzeciej klasy gimnazjum. Wspaniała wrześniowa pogoda tworzyła niezapomniany klimat królowej wszystkich dyscyplin – lekkiej atletyki. Biegi, skoki rzuty to wszystko działo się z udziałem uczniów, którzy swoją postawą udowodnili, że warto być aktywnym

i czerpać z tej aktywności dużo frajdy.

Nauka pływania w SP16

SP16 w Przemyślu

Rok szkolny 2017/2018 to już trzeci  z kolei rok, w którym uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej biorą udział w zajęciach na pływalni. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli wychowania fizycznego i odbywają się systematycznie przez cały rok szkolny. Uczniowie, oprócz nauki pływania wszystkimi stylami, mogą wesoło i aktywnie  spędzić czas z rówieśnikami na emocjonujących zabawach w wodzie.

Finał Wojewódzki w Trójboju Lekkoatletycznym Chłopców :)

SP 16 Przemyśl

Finał Wojewódzki w Trójboju Lekkoatletycznym chłopców 14.06.2018 r. III miejsce super :)

Zawody pływackie klas 1-3 SP-16

SP16 w Przemyślu

We wtorek, 12 czerwca 2018r., na krytej pływalni w Przemyślu odbyły się zawody pływackie organizowane przez nauczycieli wf-u SP 16. W zawodach brały udział dzieci z „Szesnastki”, z klas 1-3. Młodzi zawodnicy mieli do wyboru trzy konkurencje:

• 25m stylem dowolnym na piersiach,
  • 25m dowolnie na grzbiecie,
  • 25m dowolnie na piersiach z deską.

W zawodach wystartowało 23 uczniów. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Poniżej podajemy wyniki z poszczególnych konkurencji:

DZIEWCZĘTA, KLASA 1 (25m dowolnie na piersiach z deską)

· I miejsce w zawodach " Baw się z nami "

SP 16

I miejsce w zawodach " Baw się z nami " trzeci raz z rzędu dla naszej szkoły SP 16 :)

Dzieci z rocznika 2008 i młodsi rywalizowały w 7 wyścigach i zabawach:

wyścigi z pałeczką sztafetową,

dodawanie skoków,

wyścigi z zamianą piłek,

biegi w workach,

rzuty do żywego kosza,

wyścigi z przekładaniem szarfy,

strzały na bramkę

Skład drużyny:
Aleksandra Bluj, Partyk Bruchal, Karol Dańko, Marcel Grochowicz, Oliwia Kochman, Klaudia Rostecka, Jagoda Trojniarz, Nataniel Szwedka, Wiktoria Walkowska,

I miejsce w Trójboju Lekkoatletycznym chłopców.

SP 16

I miejsce w Trójboju Lekkoatletycznym chłopców. 451 punktów powinno dać na zawodach wojewódzkich wysoka lokatę . Powodzenia :)
Skład drużyny:
Barczak Jakub, Kowal Patryk, Przetacznik Adrian, Szwedka Nataniel . Nieobecny na zawodach z powodu urazu ręki i wielkie osłabienie Karol Dańko.
Dziewczęta uplasowały się na IV miejscu. Skład:
Kupiniak Honorata, Trojniarz Jagoda, Kochman Oliwia, Bluj Aleksandra, Sobkiewicz Natalia.

1131 punktów w Lidze Lekkoatletycznej Chłopców . Powodzenia na zawodach wojewódzkich. :)

1131 punktów w Lidze Lekkoatletycznej Chłopców . Powodzenia na zawodach wojewódzkich. :)

Subskrybuj RSS - SP16 - sport