SP16 - sport

SZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE - SP 16 :)

SP 16

W dniu 18 grudnia 2017 r. na miejskim basenie odbyły się SZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE dla Szkoły Podstawowej nr 16 i gimnazjum W zawodach wzięli udział uczniowie naszej szkoły w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Zawodnicy startowali indywidualnie stylem dowolnym na dystansie 50 m. Po kwalifikacjach sześciu zawodników z najlepszymi czasami startowało w finale. Zawody przeprowadzili : Przemysław Gładki, Jakub Pakosz, Wojciech Sulik, Rafał Kupecki.

SZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE - SP 16 :)

SP 16

W dniu 11 grudnia 2017 r. na miejskim basenie odbyły się SZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE dla Szkoły Podstawowej nr 16. W zawodach wzięli udział uczniowie naszej szkoły w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Zawodnicy startowali indywidualnie stylem dowolnym na dystansie 25 m. Po kwalifikacjach pięciu zawodników z najlepszymi czasami startowało w finale.

I miejsce w turnieju mikołajkowym :) :)

W dniu 6 grudnia na hali sportowej przy ulicy Mickiewicza w Przemyślu odbył się turniej piłki nożnej klas IV i V szkoły podstawowej . Podopieczni Jakuba Pakosza odnieśli zwycięstwo w całym turnieju !!!!!! Wielkie gratulacje :)
Wyniki spotkań :
SP 16 - SP 11 ( 1-0)

„Igrzyska Dzieci – unihokej”

SP16 w Przemyślu

W dniach 7 i 8.11.2017 r. odbyły się Igrzyska Dzieci w unihokeju. Naszą szkołę reprezentowało

dziesięciu uczniów. W pierwszym dniu zawodów po  niezwykle zaciętej rywalizacji, dwa remisy i jedna wygrana, drużyna chłopców z drugim miejscem w grupie zakwalifikowała się do finału.

Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce

W dniu 19.09.2017 r. na stadionie Juvenii zostały przeprowadzone Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce w ramach międzyszkolnej rywalizacji Igrzysk Dzieci. Szkołę reprezentowało jedenastu uczniów w następujących konkurencjach : bieg na 60 m, bieg na 600 m ( dziewczęta ), bieg na 1000 m ( chłopcy ), rzut piłeczką palantową, skok w dal i skok wzwyż.

Wyniki końcowe :

Aleksandra Piss, II miejsce w skoku wzwyż ( kwalifikacja do finału wojewódzkiego ).

Krystian Błaszczyszyn, II m-ce w skoku wzwyż ( kwalifikacja do finału wojewódzkiego ).

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 16 w lekkoatletyce

SP16 w Przemyślu

W dniu 14 września 2017r. odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 16 w lekkoatletyce. Na stadionie szkolnym przy ulicy Dworskiego uczniowie startowali w pięciu konkurencjach: biegu krótkim (60m), skoku w dal, skoku wzwyż, rzucie piłeczką palantową i biegu długim (600m-dziewczęta i 1000m-chłopcy). Po sportowej rywalizacji na podium w poszczególnych konkurencjach znaleźli się następujący zawodnicy:

BIEG KRÓTKI – 60m

Dziewczęta:                     1 miejsce – Dańko Patrycja

"Naj­trud­niej jest po­konać swo­je słabości, najłat­wiej jest się im poddać... "

zszoi w przemyślu - sp16

W słoneczne, piątkowe przedpołudnie 2 czerwca br., przemyski stadion lekkoatletyczny „ Juvenia” gościł uczestników II już Igrzysk Dzieci i Młodzieży (Nie) Pełnosprawnej „ jerzyk 2017”, ich rodziców i opiekunów. Impreza te ponownie odbyła się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla oraz Starosty Przemyskiego.

"Wiosenne przełaje"

zszoi w przemyślu - sp16

W dniu 28.03.2017 r. zostały przeprowadzone, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej,  indywidualno-drużynowe biegi przełajowe. W wyniku zaciętej sportowej rywalizacji drużyna dziewcząt zajęła III miejsce. Uczennica klasy 6 c Zuzanna Nizio uzyskała kwalifikację do zawodów wyższego szczebla, w których w dniu 6.04. 2017 r. zdobyła

IV miejsce.Gratulujemy !

Tekst zredagował Krzysztof Gabowski

Przejdź na stronę główną

Gimnastycy Gim. nr 4

zszoi w przemyślu - sp16

W dniu 05.04.2017r. w Zarzeczu odbył się  X Finał wojewódzki Gimnazjady w Gimnastyce. Uczniowie, którzy reprezentowali Gimnazjum nr 4 z Przemyśla to: Artur Buć, Mateusz Kowal, Dawid Kopeć oraz Maciej Szybiak. Brali oni udział w wieloboju gimnastycznym (ćwiczenia wolne na ścieżce, ćwiczenia na drążku oraz skok przez skrzynię). Przy wysokim i wyrównanym poziomie zawodów nasi reprezentanci zajęli V miejsce.

Udany start gimnastyków z SP16

zszoi w przemyślu - sp16

W dniu 4.04.2017 r. w Zarzeczu odbył się X Finał Wojewódzki w Gimnastyce Chłopców.

Naszą Szkołę Podstawową Nr 16 reprezentowało trzech uczniów. Krystian Potocki i Kacper Śmigielski z klasy 6 a i Patryk Malinowski z klasy 6 c. Chlopcy startowali w tzw. trójboju gimnastycznym ( ćwiczenia wolne na ścieżce, ćwiczenia na drążku i skok przez kozła ). Młodzi gimnastycy zaprezentowali bardzo dobrą formę zajmując drużynowo V miejsce. W kategorii indywidualnej, w skoku przez kozła,  Krystian Potocki zajął II miejsce.

Subskrybuj RSS - SP16 - sport