SP16 - sport

Finał Wojewódzki w Trójboju Lekkoatletycznym Chłopców :)

SP 16 Przemyśl

Finał Wojewódzki w Trójboju Lekkoatletycznym chłopców 14.06.2018 r. III miejsce super :)

Zawody pływackie klas 1-3 SP-16

SP16 w Przemyślu

We wtorek, 12 czerwca 2018r., na krytej pływalni w Przemyślu odbyły się zawody pływackie organizowane przez nauczycieli wf-u SP 16. W zawodach brały udział dzieci z „Szesnastki”, z klas 1-3. Młodzi zawodnicy mieli do wyboru trzy konkurencje:

• 25m stylem dowolnym na piersiach,
  • 25m dowolnie na grzbiecie,
  • 25m dowolnie na piersiach z deską.

W zawodach wystartowało 23 uczniów. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Poniżej podajemy wyniki z poszczególnych konkurencji:

DZIEWCZĘTA, KLASA 1 (25m dowolnie na piersiach z deską)

· I miejsce w zawodach " Baw się z nami "

SP 16

I miejsce w zawodach " Baw się z nami " trzeci raz z rzędu dla naszej szkoły SP 16 :)

Dzieci z rocznika 2008 i młodsi rywalizowały w 7 wyścigach i zabawach:

wyścigi z pałeczką sztafetową,

dodawanie skoków,

wyścigi z zamianą piłek,

biegi w workach,

rzuty do żywego kosza,

wyścigi z przekładaniem szarfy,

strzały na bramkę

Skład drużyny:
Aleksandra Bluj, Partyk Bruchal, Karol Dańko, Marcel Grochowicz, Oliwia Kochman, Klaudia Rostecka, Jagoda Trojniarz, Nataniel Szwedka, Wiktoria Walkowska,

I miejsce w Trójboju Lekkoatletycznym chłopców.

SP 16

I miejsce w Trójboju Lekkoatletycznym chłopców. 451 punktów powinno dać na zawodach wojewódzkich wysoka lokatę . Powodzenia :)
Skład drużyny:
Barczak Jakub, Kowal Patryk, Przetacznik Adrian, Szwedka Nataniel . Nieobecny na zawodach z powodu urazu ręki i wielkie osłabienie Karol Dańko.
Dziewczęta uplasowały się na IV miejscu. Skład:
Kupiniak Honorata, Trojniarz Jagoda, Kochman Oliwia, Bluj Aleksandra, Sobkiewicz Natalia.

1131 punktów w Lidze Lekkoatletycznej Chłopców . Powodzenia na zawodach wojewódzkich. :)

1131 punktów w Lidze Lekkoatletycznej Chłopców . Powodzenia na zawodach wojewódzkich. :)

Mali przełajowcy w finale wojewódzkim w Kolbuszowej !!!!

SP 16

Mali przełajowcy w wielkim finale wojewódzkim w Kolbuszowej :)

Drużyna Szkoły Podstawowej 16 w finale wojewódzkim !

SP 16

13 kwietnia 2018 r. odbył się w Przemyślu  rejonowy etap  indywidualno – drużynowych biegów przełajowych. Należy przypomnieć fakt awansu naszych reprezentantów do „rejonu” w dniu 9 kwietnia. Przysłowiowy „piątek trzynastego” okazał się jedynie teorią, ponieważ w praktyce nasza reprezentacja / rocznik 2007 i młodsi / w pięknym stylu zdobyła drugie miejsce uzyskując tym samym awans do biegu w finale wojewódzkim , który odbędzie się w Kolbuszowej w dniu 23 kwietnia. Podkreślić należy, jak dotąd, wspaniałą sportową postawę Adriana Przetacznika, który jak strzała dobiegł do mety.

W dniu 9 kwietnia 2018 r. na nadsańskich terenach odbyła się kolejna edycja biegów przełajowych.

SP 16

Tego roku Szkołę Podstawową 16 reprezentowało dwudziestu czterech uczniów w dwóch kategoriach wiekowych - rocznik 2007 i młodsi oraz 2005 – 2006.

Wszyscy pobiegli koncertowo a szczególnie :

Adrian Przetacznik, I miejsce / dystans 600 m /

Honorata Kupiniak, II m-ce / dystans 600 m /

Jakub Barczak, III m-ce / dystans 600 m /

Pozostałe osoby zajęły nieco dalsze miejsca, ale wszyscy tworzyli dobry zespół walczący do końca biegu.

III miejsce na zawodach rejonowych w siatkówce chłopców

Sp 16

III miejsce na zawodach rejonowych w siatkówce chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej . Dwie wygrane i dwie przegrane jak na chłopaków co trenują inne dyscypliny sportu to wynik przyzwoity :)

Wielki sukces pływaków z SP 16 !!!!

I miejsce w półfinale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym chłopców.

Bartosz Burak

Jakub Gerczuk

Maciej Kruszyński

Jakub Pyrcz

Konrad Widaj

Hubert Sosnowski

Kacper Kaczmarski

50 metrów stylem dowolnym na III miejscu uplasował się Jakub Gerczuk !!

V miejsce dla sztafety  dziewcząt.

Gratulacje dla wszystkich uczestników !!!!

Opiekun: Jakub Pakosz

Subskrybuj RSS - SP16 - sport